EĞER BİZ YAPARSAK, EN DOĞRUSUNU YAPARIZ

Garden Inn Cappadocia olarak benzersiz bir Kapadokya deneyimini sizlere yaşatabilmek için çalışıyoruz. Bölge hakkında derin bilgiye sahip personellerimiz, tavsiyeleri ve size özel olarak hazırlayabilecekleri bir tatil programı ile Kapadokya seyahatinizin hayatınızın unutulmaz anılarının arasında yerini almasını sağlayacaklardır.

Siz değerli konuklarımız için kusursuz bir şekilde organize edilebilecek hizmetlerimizin bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

#GARDENINNACTIVITIES

KAPADOKYA ve GÜN DOĞUMUNU İZLEMEK HİÇ BU KADAR KEYİFLİ OLMAMIŞTI

BALON UÇUŞLARI: Kapadokya kendine özgü manzarası ile hayatınızda izleyebileceğiniz en güzel gün doğumunu, gökyüzünde süzülürken size yaşatacağının garantisini veriyor. Dünya balon turlarının en elverişli, en heyecan verici ve seyri en güzel bölgesidir Kapadokya. Tüm dünyanın hayran kaldığı peribacalarının ve vadilerinin arasında balon ile seyretmek Kapadokya ziyaretinizde gerçekleştirmeniz gereken olmazsa olmazların başında gelen bir tecrübe olacaktır.

ÖZEL BALON UÇUŞLARI: Şayet bu unutulmaz dakikaların tamamen size özel olmasını istiyorsanız, müsaitliğe göre bunu sizin için sağlayabiliriz.

#GARDENINNACTIVITIES

KAPADOKYA BÖLGE TURU

KIRMIZI TUR: Otelden saat 09:30-09:40 arasında alınırsınız. İlk olarak Göreme Açık Hava Müzesi ve Eski Kliseleri ziyaret edersiniz. Bir sonraki durağınız Uçhisar Kalesi olacaktır. Uçhisar Kalesi bölgenin en yüksek noktasıdır. Sonrasında bir başka küçük kasaba olan Çavuşin’i ziyaret edersiniz ve bunu takiben bölgenin en güzel şekilli peribacalarının bulunduğu Paşabağları, Zelve ve Devrent vadilerini ziyaret edersiniz. Bir sonraki durağınız Avanos olacaktır. Tam ortasından Kızılırmak geçen bir kasabadır ve çanak, çömlek ve seramikleri ile ünlüdür. Dilerseniz sizlerde kendi çanak çömleğinizi yapmayı deneyebilirsiniz. Son olarak Ürgüp’ü ziyaret edersiniz. Burası şarapları ile ünlüdür. Turasan’a ait bir şarap mahzeni bulunmaktadır. Burada tadım gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlara rehberlik hizmeti, araç ve şoför hizmeti, müze giriş ücretleri, sigortanız ve öğle yemeğiniz dahildir.

#GARDENINNACTIVITIES

KAPADOKYA’NIN UZAK KANYONLAR KÖŞESİ

YEŞİL TUR: Otelden 09:45-10:00 arasında alınırsınız. İlk olarak Göreme Panorama ile başlar ve burada güzel manzara fotoğrafları çekebilirsiniz. Sonrasında bölgenin en büyük yer altı şehri olan Derinkuyu yer altı şehrini ziyaret edersiniz. Buradan kanyon bir vadi olan Ihlara Vadisi’ne geçiş yaparsınız. Ihlara Vadisi içinde yaklaşık 3,5 km’lik bir yürüme alanı olacaktır. Sonrasında Ihlara’ya çok yakın olan Belisırma Köyü’nde öğle yemeğinizi yersiniz. Bir kaç farklı seçenek sunulacaktır yemek ile ilgili olarak dilediğiniz birini seçebilirsiniz. Sadece içeceklerinizi kendiniz ödemek durumundasınız. Öğle yemeğinin ardından bölgenin en büyük manastırı olan Selime Manastırı’nı ziyaret edersiniz. Otele dönüşünüz her iki tur içinde 17:00-17:30 arası olacaktır. Fiyatlara rehberlik hizmeti, araç ve şoför hizmeti, müze giriş ücretleri, sigortanız ve öğle yemeğiniz dahildir.

#GARDENINNACTIVITIES

VADİLERİ TOZA DUMANA KATACAKSINIZ

ATV TURU: ATV-QUAD Safari 4 tekerli motorlar ile bazen çamurlu, bazen sulu vadiler ve tamamen manzara ve doğa dolu bir ortamda yapılan adrenalin ve heyecan dolu bir sürüş sporudur. Araba kullanmayı bilmenize ve ehliyet sahibi olmanıza bile gerek kalmayan, herkesin yapabileceği ve eğlenceli bir turdur. Kısa bir tanıtım bilgisinden sonra ve birkaç metre deneme ve ısınma sürüşünü gerçekleştirdikten sonra ATV motoruna tamamen hakim olmayı başarıyorsunuz.

#GARDENINNACTIVITIES

GÜZEL ATLAR SIRTINDA GÜN BATIMI

AT TURU: Güzel Atlar Diyarı olarak bilinen Kapadokya’yı at sırtında keşfetmek çok güzle bir fikirdir. Gerçek Türk Kovboyları eşliğinde Göreme ve çevresini Anadolu ve Arap atları ile bu benzersiz yeryüzü şekillerini keşfedin. At turumuz Kapadokya’nın Göreme kasabasındaki at çiftliğinde başlar ve tur programına dâhil olan bölgenin ünlü vadileri at üzerinde gezilerek tekrar başlangıç noktasına dönülür.

At turunda; Kılıçlar vadisi, Meskendir Vadisi, Rose Valley, Aşk Vadisi, Zemi Valley ve Güvercinlik Vadisi gibi Kapadokya’nın en güzel vadilerini yakından görürsünüz.

#GARDENINNACTIVITIES

KAPADOKYA’DA YENİ BİR HEYECAN,
NEREDE İSE BİR KERVAN…

DEVE TURU: Türkiye de ilk olan hamud dizayn ile doğa turları düzenlenmektedir. Bu dizayn sayesinde koltuklar üzerinde seyahat edebilecek, böylece semer üzerinde yapılan gezilerde oluşan bacak ağrıları yada idare altına alınan binek hayvanının kontrolünden kaynaklanan sıkıntılar oluşmayacaktır.

Dünyada birçok ülkede uygulanan bu yöntem ile vahşi hayatı koruyarak rahat ve güvenli bir gezi imkanına kavuşacaksınız.

#GARDENINNACTIVITIES

NE OLURSAN OL, YİNE DE GEL…

SEMAH GÖSTERİSİ: Mevlana Celaleddin Rum-i nin öğretisi olan ve islam dininin meditasyonlarından biri olan semah dervişlerin yüzyıllarca kendilerini Allaha adamalarını gösteren bir seremonidir.

Dervişler yüksek konsantrasyon altında aldıkları derin tasavvuf eğitimi ile dünyanın güneş etrafında dönmesine benzer bir hareketle gösterilerini yaparlar, bu dini ritüeli yapmak kadar izlemek de insanı manevi dünyada bir yolculuğa çıkarır.

#GARDENINNACTIVITIES

TAM BİR KÜLTÜR ŞÖLENİ

TÜRK GECESİ: Ülkemizin birbirinden değerli coğrafi bölgelerine ait foklor oyunları Kapadokya'nın büyülü atmosferini yansıtan kayadan oyma restoranlarda hayat buluyor. Yemekli, yemeksiz seçimleri ve sınırsız içecek ikramı ile nam-ı diyar Türk Geceleri'nde unutulmaz Kapadokya hatıralarına bir yenisini ekleyeceksiniz.

#GARDENINNACTIVITIES

HER AY SADECE BİR KEZ…

DOLUNAY YÜRÜYÜŞÜ: Kapadokya vadilerinin tüm gizemlerini daha yakından, üstelik dolunayın o büyülü ışığının altında bir gece yürüyüşü ile çözmeye hazır mısınız?

Dolunayın büyülü havası Kapadokya’nın mistik atmosferi ile buluşuyor. Ayda sadece bir gün düzenlenen bu organizasyona denk gelmeniz halinde kaçırmak istemeyeceksiniz. Gece rehberler eşliğinde gerçekleştirilecek olan bu uzun vadi yürüyüşü, keyifli noktalarda molalar, ikramlar ve mini konserler, dinletiler ile sizleri mest edecek.

Kapadokya’nın kışı ayrı, yazı ayrı güzel, gündüzü ayrı, gecesi ayrı güzeldir. Keşfedilmeyi bekleyen onca gizemini birlikte çözeceğiz.

#GARDENINNACTIVITIES

KIZILIRMAK > VENEDİK

GONDOL TURU: Kızılırmak ırmağı üzerinde Gondola turları yapmaya izinli, lisanslı ilk ve tek firmayız. Avanos’un ortasından sükûnetle akan Kızılırmak da yapılan bir Gondol turundan daha romantik ne olabilir? Gondol kaptanlarımız sizi bu güzel ırmak üzerinde kaydırırken siz etrafınızdaki dünyayı seyredin.

#GARDENINNACTIVITIES

VADİDE ÖZEL AKŞAM YEMEĞİ

VADİ YEMEĞİ: Kapadokya’nın uçsuz bucaksız vadilerinden birinde, sadece sevdiğiniz ve siz için hazırlanacak olan bu organizasyonda, yanı başınızda çalan bir keman eşliğinde mükemmel bir manzaraya ve batan güneşe karşı, unutulmaz bir akşam yemeği aklınıza kazınacak. Kendinizi ve sevdiğinizi şımartmak için kaçırılmaz bir fırsattır Vadide Özel Akşam Yemeği.

KATMA DEĞERLER

En iyi hizmet garantisi

01.

En iyi Fiyat
Garantisi

02.

Sizden önce biz
tecrübe ettik

03.

Rezervasyon
Önceliği

04.

Yaratıcı
organizasyonlar