Kullanım Koşulları

Web sitesine ait her içerik ve hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler buradaki şartları kabul etmiş olurlar. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyun.

Bu site (gardeninncappadocia.com) adresinde barındırdığım kişisel blog'umdaki yorumlar hariç tüm içerikler bizzat benim tarafımdan oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıdaki belirttiğim kurallar çerçevesinde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

Bu site (gardeninncappadocia.com)’de yer alan içerikler bazı sponsorlu içerikler hariç gardeninncappadocia.com tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek dahi içeriklerin kopyalanması ve kullanılması yasaktır.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılması durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir yazı ya da sayfaya yazılan kullanıcı yorumlarından gardeninncappadocia.com hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir. Mahkeme kararı ile yoruma ait bilgiler istenirse; gardeninncappadocia.com, yorum'a ait mail adresi, yazılma tarihi, ip adresi vb. bilgileri Mahkeme ile paylaşma hakkını saklı tutar.

Bu yorumların ait olduğu yazılar çerçevesinde gardeninncappadocia.com'ın yorumlara verdiği cevaplar; tamamen tavsiye niteliğinde olup hiçbir sorumluluk akdedilemez niteliktedir. Yorumları ve tavsiyeleri dikkate alıp almamak tamamen kullanıcının sorumluluk ve insiyatifindedir. Bu yorumlar ve ait oldukları yazıların hiçbir sorumluluğu ve götürüsü yoktur.

Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve gardeninncappadocia.com’un yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.

Web Sitesi'nin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, Web Sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın gardeninncappadocia.com sitesinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, gardeninncappadocia.com, Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Kullanıcı'lar ile gardeninncappadocia.com arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, gardeninncappadocia.com elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlar'na göre çözülecektir.

Bu (gardeninncappadocia.com) Web Sitesi, Kullanım Şartnamesi'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm Kullanıcı'lar bakımından hüküm ifâde edecektir.